RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejna tragedia na drodze – zginął 16-latek

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Jaworniku niedaleko małopolskich Myślenic samochód potrącił 16-latka. Chłopak zginął na miejscu. Policja podejrzewa, że kierowca auta był pod wpływem alkoholu. Pobrano od niego krew do badania. To kolejna dziś tragedia na drodze.

Wcześniej doszło m.in. do kilku wypadków z udziałem tirów. Na przejściu dla pieszych w Warszawie ciężarówka potrąciła matkę z dwójką dzieci; jedno z nich zginęło na miejscu. Na krajowej „siódemce” natomiast w zderzeniu tira z samochodem pomocy drogowej zginęły dwie osoby. Przed południem zaś w Nieszawie na Lubelszczyźnie tir wjechał w stojącego na przystanku busa. 11 osób zostało rannych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: