RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kobieta prosi o eutanazję, sąd nieugięty

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Elbląski sąd odrzucił wniosek o eutanazję mieszkanki Ostródy. Elżbieta R. twierdzi, że jest ofiarą błędów lekarskich i <i>ma już dość dochodzenia swych spraw w sądach</i>. Według sędziego, kobieta chciała by sąd, rozpatrując wniosek o eutanazję, podważył prawomocne już wyroki w jej sprawach.

Wszystkie były dla niej niekorzystne. Historia kobiety rozpoczęła się 20 lat temu. Po ciężkim porodzie miała schorzenie narządów kobiecych. Trzy lata później przeszła operację. Według niej - na skutek błędu lekarskiego - po operacji doszło do przepukliny narządów wewnętrznych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: