RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kierowca PKS-u na podwójnym gazie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zielonogórscy policjanci, którzy zostali zaalarmowani przez pasażerów, zatrzymali nietrzeźwego kierowcę autobusu PKS. 45-letni mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy, gdy wyjeżdżał z Zielonej Góry w 80-kilometrową trasę do Słubic. W jego organizmie stwierdzono około promila alkoholu.

Kursowy autobus został zatrzymany tuż po godzinie 7 rano. Pojazdem jechało dziesięć osób. Kierowcy grozi teraz utrata prawa jazdy, a także kara do dwóch lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: