Paweł W. został skazany na dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na cztery lata, 2 tys. zł grzywny i zakaz pełnienia funkcji związanych z organizacją profesjonalnych zawodów sportowych przez pięć lat.
Akt oskarżenia w sprawie korupcji w Koronie dotyczy sezonu 2003/04, kiedy klub walczył o awans do drugiej ligi; z 43 oskarżonych - działaczy, piłkarzy i sędziów piłkarskich - 28 dobrowolnie poddało się karze. W ubiegłą środę na kary więzienia w zawieszeniu, kary grzywny i kilkuletni zakaz pracy w zawodowym sporcie, kielecki sąd skazał byłych szkoleniowców Korony, Dariusza W. i Andrzeja W.