Zakład wypłaca pensje tylko częściowo. Załoga dostaje po sto lub dwieście złotych na dwa tygodnie. Pracownicy już nie wierzą w obietnice zarządu firmy, że sytuacja ma się zmienić. Narzekają też na nieskuteczne działania związków w ich sprawie.
Zadłuża się człowiek, mieszkanie niepopłacone, prąd niepopłacony, nie ma życia - mówi jeden z pracowników Famedu reporterowi RMF FM Piotrowi Glinkowskiemu. Posłuchaj relacji: