Podobnie, jak ten pierwszy przypadek, tak i ten przebiega bardzo łagodnie. Zresztą w ogóle trzeba podkreślić, że ta grypa przebiega łagodnie. Ten wirus ma bardzo małą zjadliwość i bardzo opornie rozprzestrzenia się - powiedział Trybusz reporterowi RMF FM:
Druga zarażona wirusem świńskiej grypy osoba - 58-letnia kobieta - już jest zdrowa. W poniedziałek wyszła z oddziału zakaźnego szpitala w Mielcu.