RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jeden turniej WGP 2007 w Polsce

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jeden z turniejów World Grand Prix siatkarek w 2007 r. zostanie rozegrany w Polsce – taką decyzję podjęły władze Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej na konferencji w Tokio.

Przyszłoroczny turniej – z udziałem reprezentacji Rosji, USA i Chin – odbędzie się na początku sierpnia. Jego miejsce nie jest jeszcze znane. Finałowa runda WGP 2007 zostanie rozegrana w chińskim Ningbo.

Terminarz cyklu World Grand Prix 2007:

- 3-5 sierpnia Polska (miejsce do ustalenia) - Polska, Rosja, USA, Chiny;

- 10-12 sierpnia Rosja (Habrovsk) - Rosja, Włochy, Polska, USA;

- 17-19 sierpnia Japonia (Osaka) - Rosja, Japonia, Polska, Tajlandia;

- 20-26 sierpnia turniej finałowy (Ningbo).

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: