RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jaruzelski wychodzi ze szpitala, czy zostaje?

Publikacja: Poniedziałek, 25 lutego (12:20) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wojciech Jaruzelski zostanie w szpitalu do końca tygodnia - taką informację przekazała szefowa gabinetu generała Grażyna Rogowska. Rzecznik szpitala wojskowego przy ulicy Szaserów w Warszawie, pułkownik Wojciech Lubiński powiedział natomiast dziennikarce RMF FM, że generał Jaruzelski zostanie wypisany do domu już jutro.

Jaruzelski już trzeci tydzień przebywa w warszawskim szpitalu, w związku z zapaleniem płuc i ciężkimi komplikacjami sercowymi. W ubiegłym tygodniu, stan 84- letniego generała był poważny.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: