Jak donosi reporter RMF FM Maciej Pałahicki, TOPR-owcy postanowili wspólnie z kobietą przeczekać noc na szczycie i rano wezwać na pomoc śmigłowiec.
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Szczęśliwy finał akcji TOPR-u w Tatrach: Ratownicy musieli opuszczać turystów na linach
Felieton Wojciecha S. Wocława: Savoir-vivre na górskim szlaku
(edbie)