RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Intruz na planie „Kodu Leonarda da Vinci”

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Brytyjska policja aresztowała mężczyznę, który wdarł się na plan kręconego w Szkocji filmu „Kod Leonarda da Vinci”. Zatrzymany próbował zdobyć autograf Toma Hanksa, który gra głównego bohatera.

Do aresztowania doszło w zamkniętej na czas zdjęć kaplicy w Rosslyn. Funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzut zakłócania porządku.

Tom Hanks wraz z resztą ekipy przybył do Szkocji na początku tego tygodnia. W Rosslyn kręcone są już ostatnie sceny „Kodu Leonarda da Vinci”.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: