RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

I znów wypadek na koloniach

Publikacja: Sobota, 22 lipca (09:04) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na kolonii w Zakopanem 15-latka wypadła z balkonu. Dziewczyna trafiła do szpitala. Na szczęście jej życiu nic nie zagraża. Nastolatka prawdopodobnie była pod wpływem alkoholu. Około północy próbowała przejść z jednego balkonu na drugi.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: