RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Holenderska policja przechwyciła kokainę

Publikacja: Piątek, 29 września (17:41) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

200 kilogramów kokainy wykryła w Rotterdamie holenderska policja. Narkotyki schowane były w kontenerze, który przypłynął z wyspy Curacao na Antylach Holenderskich. Aresztowano dwie osoby.

Narkotyki były w kontenerze ze składanymi meblami. Odnalazł je specjalnie szkolony pies. Dwaj podejrzani o przemyt kokainy to 31-letni Holender i 34-letni obywatel Antyli Holenderskich.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: