Jak ustaliła policja, mężczyźni rozprowadzali narkotyki co najmniej od 2008 roku. Są podejrzani o udział w obrocie środkami odurzającymi i substancjami psychotropowymi w znacznych ilościach. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Handlarze narkotyków wpadli we Wrocławiu
Gang handlarzy narkotyków rozbili policjanci z wrocławskiego oddziału Centralnego Biura Śledczego. Zatrzymano pięciu młodych ludzi. Funkcjonariusze przejęli blisko 18 kilogramów marihuany wartej ponad pół miliona złotych.