RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Handlarze narkotyków wpadli we Wrocławiu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Gang handlarzy narkotyków rozbili policjanci z wrocławskiego oddziału Centralnego Biura Śledczego. Zatrzymano pięciu młodych ludzi. Funkcjonariusze przejęli blisko 18 kilogramów marihuany wartej ponad pół miliona złotych.

Jak ustaliła policja, mężczyźni rozprowadzali narkotyki co najmniej od 2008 roku. Są podejrzani o udział w obrocie środkami odurzającymi i substancjami psychotropowymi w znacznych ilościach. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: