Brak prądu utrudnia mieszkańcom Gościnnej codzienne życie. Bardzo ciężko, nie można nic kupić, czy zjeść, bo nie ma lodówki. Trzeba prać, wozi się pranie daleko - żalili się reporterce RMF FM Agnieszce Wyderce:
Jednak usuwanie awarii idzie pełną parą i światło ma pojawić się już dziś wieczorem – obiecuje w rozmowie z naszą reporterką wójt Gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk. Wieczorem wszyscy, którzy są przyłączeni, mogą już mieć prąd - ocenił dyrektor nadzorujący naprawę.