RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Goleniów: 11-latek zatruł się alkoholem

Publikacja: Sobota, 12 grudnia (11:33) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

11-latek, który zatruł się alkoholem, nadal przebywa w szpitalu w Goleniowie. Kompletnie pijanego i nieprzytomnego chłopca znaleźli wczoraj nad ranem na klatce schodowej jednego z bloków przypadkowi przechodnie.

11-latek był w samej bieliźnie, leżał pośrodku własnych wymiocin. W takim stanie chłopca zobaczyła pewna kobieta, która natychmiast wezwała policję. Funkcjonariusze z kolei wezwali na miejsce pogotowie. Chłopak trafił do szpitala na odtrucie.

Według policyjnych ustaleń, 11-latek pił alkohol w domu u starszego o dwa lata kolegi. Matka nastolatka zorganizowała w domu alkoholową libację. Kiedy pijana zasnęła w pokoju, chłopcy zakradli się i spod stołu zabrali dwie pełne butelki wódki. Po ich wypiciu - starszy z nich zasnął, a młodszy niekompletnie ubrany wyszedł z domu...

Sprawą chłopców zajmie się w przyszłym tygodniu sąd rodzinny.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: szpital

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: