RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gimnazjalna ustawka na Dolnym Śląsku

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kolejna ustawka nastolatków pod lupą policji. Dolnośląscy funkcjonariusze badają sprawę bójki trzydziestu gimnazjalistów z dwóch szkół. Uczniowie używali pięści, nóg, a nawet pałek. Do incydentu doszło w środę.

O uczniowskim starciu poinformowali policję dyrektorzy szkół. Okoliczności tego zdarzenia będą szczegółowo wyjaśniane - zapewnia Paweł Petrykowski z dolnośląskiej policji:

Na poniedziałek w obu szkołach zaplanowano dla uczniów spotkania z policjantami, a także psychologami.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: