RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gdańsk: Niebezpieczni bandyci w rękach CBŚ

Publikacja: Środa, 21 września (17:08) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Groźny gang przestępców napadających z bronią w ręku rozbili gdańscy funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego. Schwytano osiem osób; przy zatrzymaniu niektórych policjanci musieli użyć broni.

Zatrzymani bandyci - oprócz napadów - zajmowali się także wymuszeniami. Stawiali ultimatum albo dasz pieniądze, albo porwiemy ci dziecko, spalimy zakład - mówi rzeczniczka gdańskiego Centralnego Biura Śledczego. Przestępcy grozili także śmiercią.

Policja zapowiada, że to jeszcze nie koniec zatrzymań członków groźnego gangu.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: