RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Przestępcy w Izbie Celnej w Łodzi

Publikacja: Piątek, 16 września (16:27) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Funkcjonariusze CBŚ zatrzymali 5 osób, w tym 3 pracowników Izby Celnej w Łodzi. Wszyscy są podejrzani o przyjmowanie łapówek. Wśród zatrzymanych jest kierownik łódzkiego oddziału, a także celnicy i rzeczoznawcy.

Grupą przestępczą kierował najprawdopodobniej 58-letni kierownik oddziału Izby Celnej w Łodzi. Celnicy mieli brać łapówki od przedsiębiorców i właścicieli agencji w zamian za odstępowanie od kontroli celnej. Rzeczoznawcy natomiast zaniżali jakość i cenę odprawianych tekstyliów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: