RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Furtka na ominięcie czasu pracy lekarzy

Publikacja: Poniedziałek, 26 listopada (15:56) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Lekarze przez 3 dni w tygodniu ?- taka wizja rozpościera się nad małymi szpitalami powiatowymi. Już teraz brakuje im specjalistów a po wejściu w życie przepisów regulujących czas pracy może być tylko gorzej. W Opolu Lubelskim dyrektor szpitala postawił lekarzom warunek- chcecie dalej pracować zakładajcie NZOZ-y. To metoda na prawne ominięcie zapisów ustawy.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: