RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Fiasko rozmów w rybnickim szpitalu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Fiaskiem zakończyły się rozmowy w sprawie zakończenia strajku w szpitalu dla nerwowo i psychicznie chorych w Rybniku - informuje reporter RMF FM. Protestujący od piątku pracownicy domagają się podwyżek. Dziś od dyrektora usłyszeli, że szpitala nie stać na większe wypłaty.

Strajk prowadzony jest rotacyjnie, na każdej zmianie protestuje po kilkadziesiąt osób. W proteście nie biorą udziału m.in. lekarze, którzy wywalczyli wcześniej podwyżki.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: