Strajk prowadzony jest rotacyjnie, na każdej zmianie protestuje po kilkadziesiąt osób. W proteście nie biorą udziału m.in. lekarze, którzy wywalczyli wcześniej podwyżki.
Fiasko rozmów w rybnickim szpitalu
Fiaskiem zakończyły się rozmowy w sprawie zakończenia strajku w szpitalu dla nerwowo i psychicznie chorych w Rybniku - informuje reporter RMF FM. Protestujący od piątku pracownicy domagają się podwyżek. Dziś od dyrektora usłyszeli, że szpitala nie stać na większe wypłaty.