RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ewakuacja supermarketu we Wrocławiu

Publikacja: Piątek, 24 lutego (18:36) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wyciek gazu w supermarkecie we Wrocławiu. Najprawdopodobniej z uszkodzonej klimatyzacji. Straż pożarna ewakuowała 30 osób. Czterem trzeba było udzielić pomocy medycznej, bo doszło u nich do podrażnienia dróg oddechowych.

Na miejsce przyjechały specjalistyczne ekipy straży pożarnej i sanepidu. Wykonane przez nich badania wykluczyły zarówno awarię klimatyzacji jak i ulatnianie się gazu. W tej chwili sklep jest wietrzony. Ponownie zostanie otwarty dopiero jutro.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: