RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ewakuacja samolotu na lotnisku w Sydney

Publikacja: Czwartek, 17 sierpnia (12:11) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pasażerów samolotu linii Pacific Blue ewakuowano na lotnisku w Sydney. Maszyna przyleciała z Fidżi. Powodem alarmu była informacja o rzekomym zagrożeniu dla pasażerów i samolotów. Był to jednak fałszywy alarm.

Policja mówiła o „podejrzanym urządzeniu”, które miało znajdować się na pokładzie. Samolot jednak dokładnie przeszukano i niczego nie znaleziono.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: