RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ewakuacja budynku w Świętochłowicach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jedenaście osób ewakuowano z budynku w Świętochłowicach na Śląsku. Na parterze zapadło się 20 metrów kwadratowych podłogi sklepu. Załamała się skorodowana belka stropu. W piwnicy, do której wpadł gruz, na szczęście nikogo nie było.

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego postanowił ewakuować lokatorów; odcięto też dopływ wody i prądu. Nie wiadomo jeszcze kiedy ludzie wrócą do domów. Zdecydują o tym eksperci.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: