RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dzieci wśród ofiar wypadku w Lubelskiem

Publikacja: Piątek, 10 listopada (08:36) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwie 11-letnie i 15-letnia dziewczynka zginęły w wypadku busa, który zderzył się z TIR-em na trasie K-2 niedaleko Międzyrzeca Podlaskiego na Lubleszczyźnie. Dziewczynki jechały busem, zginął także jego kierowca.

Ranna została 13-letnia dziewczynka oraz trzej mężczyźni. Ich życiu nic nie grozi. Do zderzenia doszło, gdy bus zjechał na lewą stronę drogi i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka białoruskim TIR-em. Droga prowadząca do przejścia granicznego z Białorusią w Terespolu jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy przez Łosice i Łuków.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: