RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dorohusk: Przejście graniczne bez prądu

Publikacja: Sobota, 4 listopada (18:04) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Z powodu braku prądu wstrzymano odprawy samochodów na przejściu granicznym z Ukrainą w Dorohusku. Śnieg i wiatr prawdopodobnie uszkodziły tam transformator lub linię wysokiego napięcia.

Kierowcy ciężarówek mogą przekroczyć granicę w Hrebennym, a samochód osobowych – w Zosinie. Nie wiadomo jak długo potrwa awaria.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: