RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dobroczynny wpływ herbaty

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kobiety, pijące co najmniej dwie filiżanki herbaty dziennie, są mniej narażone na raka jajników niż te, które piją herbatę rzadko lub wcale - wynika z najnowszych badań szwedzkich naukowców.

U pań regularnie pijących herbatę ryzyko zachorowania na raka jajników zmniejsza się nawet o połowę – twierdzą naukowcy w grudniowym numerze jednego z naukowych pism medycznych. Każda dodatkowo wypita filiżanka dziennie to aż osiemnaście procent niższe ryzyko zachorowania.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: