Przypominam, że dziś w Łodzi pracują tylko urzędy skarbowe, urząd wojewódzki, jedno okienko w ZUS-ie i niektóre placówki pocztowe.
Długi weekend urzędników, rozgoryczeni petenci
Zdenerwowani i rozgoryczeni są łodzianie, którzy chcieli dziś coś załatwić w urzędach, a nie mogą, bo pracownicy administracji mają dziś wolne.