RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dla żartu wypchnął kolegę z okna

Publikacja: Wtorek, 29 września (09:59) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Siedemnastolatek został wypchnięty z okna na pierwszym piętrze internatu w Krzyżowicach koło Wrocławia. Chłopak trafił do szpitala z urazem kręgosłupa. Policja zatrzymała jego szesnastoletniego kolegę. Wszystko wskazuje na to, że nie była to bójka, ale głupi żart.

Chłopcy są przyjaciółmi i - jak twierdzi dyrekcja zespołu szkół, gdzie uczą się chłopcy - nigdy wcześniej nie dochodziło między nimi do bójek. Również pozostali mieszkańcy internatu przekonani są o tym, że szesnastolatek chciał tylko zrobić koledze kawał.

To są właśnie wygłupy tutejszych ludzi. Wychylanie się przez okno, a inni tak dla żartu próbują popchnąć - tłumaczą nastolatkowie. Posłuchaj:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: bójka

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: