RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Desperat groził, że wysadzi budynek w Warszawie

Publikacja: Czwartek, 19 marca (14:12) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Chwile grozy przeżyli mieszkańcy bloku przy alei Krakowskiej w Warszawie. Szaleniec zabarykadował się w mieszkaniu, groził, że odkręci gaz i wysadzi cały budynek.

Ewakuowano mieszkańców i po chwili obezwładniono desperata. Następnie przewieziono go do szpitala na obserwację psychiatryczną.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Warszawa

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: