RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Czynsze w krakowskich kamienicach znowu idą w górę

Publikacja: Wtorek, 9 października (13:14) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Czynsze w krakowskich kamienicach znowu poszły w górę. Od października górny pułap opłaty za metr kwadratowy to prawie 8-em złotych. W tej sytuacji wielu lokatorom grozi eksmisja, bo już teraz czynsz jest dla nich za wysoki..

Oprócz horrendalnych opłat lokatorzy narzekają też na zły stan kamienic - odrapane tynki, brudne klatki schodowe i przede wszystkim - stare piece, przez które ogrzewanie kosztuje ich majątek:

Tagi: kamienice

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: