RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Czekoladowe poznańskie stawy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Po czwartkowym pożarze zakładu Terravity, ze spalonego magazynu, do strumyki Wierzbak i dalej do okolicznych stawów spłynęły produkty do wyrobu czekolady. Straż założyła zapory i przestrzega by czekoladowej wody nie dotykać.

Jak dowiedział się reporter RMF FM Piotr Świątkowski, jutro czekoladą zajmą się służby sanitarne. Maź zostanie zebrane a przyczyny wycieku dokładnie wyjaśnione:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Dalsza część artykułu pod materiałem video: