RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Cd. afery w małopolskim urzędzie wojewódzkim

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Krakowska prokuratura oskarżyła dwójkę lekarzy, którzy przez kilka lat wystawiali podrobione zaświadczenia lekarskie pomagając w ten sposób zalegalizować pobyt obcokrajowców w Polsce.

Lekarze wystawili zaświadczenia lekarskie w 2003 i 2004 roku poświadczające nieprawdę co do faktu leczenia cudzoziemców już w 1996 roku. Lekarze przyznali się do winy. To kolejny wątek afery w małopolskim urzędzie wojewódzkim. Oskarżonych zostało już w tej sprawie kilku urzędników, którzy za łapówki wystawiali karty stałego pobytu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: