W wyniku działalności grupy Skarb Państwa stracił co najmniej 200 milionów złotych.
CBŚ zatrzymało członków mafii paliwowej
Poznańskie CBŚ rozbiło odłam tzw. wielkopolskiej mafii paliwowej, która zajmowała się praniem brudnych pieniędzy pochodzących z produkcji i dystrybucji nielegalnego paliwa. Zatrzymano 9 mężczyzn z Wielkopolski i Śląska.