RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bytom: Bardzo kosztowna jazda po pijanemu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kilkadziesiąt tysięcy złotych kary i utrata samochodu – to cena jazdy po pijanemu. Takie konsekwencje decyzji o prowadzeniu po wypiciu alkoholu poniósł zatrzymany w Bytomiu 45-letni kierowca.

Kierujący mercedesem Niemiec polskiego pochodzenia miał we krwi ponad 2,5 promila alkoholu. Prokurator zastosował wobec niego kaucję w wysokości 10 tysięcy złotych, zaś grzywnę ustalił na poziomie 28 tysięcy złotych. Drugie tyle kierowca będzie musiał wpłacić na rzecz poszkodowanych w wypadkach drogowych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: