RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Były wicekonsul z Grodna z kontrabandą

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Celnicy z Kuźnicy Białostockiej na granicy z Białorusią zatrzymali byłego wicekonsula Polski z Grodna. Jak dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada, mężczyzna przemycał w swoim samochodzie 122 kartony papierosów. Dzień wcześniej przestał pełnić funkcję konsula, ale nadal posługiwał się paszportem dyplomatycznym.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: