RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bunt pracowników pabianickiego szpitala

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Szpital w Pabianicach dopiero co zaczął funkcjonować jako spółka, a już zbuntowali się lekarze i pielęgniarki. Pracownicy od 2 miesięcy nie dostają pensji. Biały personel jest rozgoryczony i zdezorientowany.

Nikt nie potrafi powiedzieć, kiedy ponad 700 pracowników dostanie zaległe pensje. Personel mówi również, że nie ma druków, pieczątek spółki, czyli Pabianickiego Centrum Medycznego.

Pracownicy szpitala przyszli więc pod gabinet dyrektora i likwidatora, żeby dowiedzieć się, co ich czeka. Tę dyskusję pracowników z Marcinem Ostojskim zarejestrowała nasza reporterka-Agnieszka Wyderka, która śledzi sytuację w szpitalu. Posłuchaj:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: szpital

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: