RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bunt policjantów z oddziału prewencji

Autor: Publikacja: Poniedziałek, 3 marca (21:25) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Bunt policjantów z oddziału prewencji w Łodzi będzie się rozszerzał - dowiaduje się nieoficjalnie nasza reporterka. Już w czwartek na zwolnienia lekarskie mają pójść funkcjonariusze z sekcji zabezpieczenia miasta i z komisariatów.

A to oznacza, że drastycznie zmniejszy się liczba policjantów w mieście.

Jednak policjanci zapowiadają, że będą przedłużać swoją nieobecność z powodu choroby.

Tagi: policja strajk

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: