RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Brytyjczycy twierdzą, że Blair się wypalił

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Z premiera Blaira uszła para - uważa ponad połowa Brytyjczyków. Ich zdaniem Blair powinien podać się do dymisji do końca roku.

Z sondażu opublikowanego dziś w dzienniku „Times” wynika, że aż 57 proc. ankietowanych uważa, że Blair jako premier nie zdoła już niczego osiągnąć - ani jako polityk, ani dla dobra kraju.

Blair natomiast w odpowiedzi na zarzuty podnosi poprzeczkę i przedstawia program działań do 2008 r. W wywiadach podkreśla także, że ma jeszcze wiele do zrobienia, i że pozostanie jeszcze przez 2 lata na Downing Street 10.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: