RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bielsko-Biała: Ewakuacja hipermarketu

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

300 osób ewakuowano późnym wieczorem z centrum handlowego w Bielsku-Białej, po tym jak na podłodze hipermarketu zauważono pęknięcie. Na szczęście okazało się, że to tylko niegroźne wybrzuszenie podłogi, spowodowane niską temperaturą.

Wezwani strażacy wykluczyli niebezpieczeństwo katastrofy budowlanej.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: