Trener Rafael Benitez zapytał mnie czy byłbym skłonny być zawodnikiem Liverpoolu przez kolejny rok, ale nie podjąłem jeszcze decyzji, gdyż muszę się zastanowić jakie rozwiązanie będzie dla mnie korzystniejsze - stwierdził Dudek.
W najbliższych tygodniach usiądziemy z trenerem i porozmawiamy o mojej przyszłości. Wtedy podejmę decyzję - zaznaczył polski bramkarz.