RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Będzie polsko-brytyjska umowa o podatkach

Publikacja: Czwartek, 20 lipca (06:01) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polska i Wielka Brytania podpiszą umowę na temat unikania podwójnego opodatkowania. Dzięki temu zarabiający tylko na Wyspach Polacy nie będą musieli płacić podatku w Polsce.

Umowa ma zacząć obowiązywać od stycznia przyszłego roku. Wcześniej jednak musi być ratyfikowana przez parlamenty obu krajów. Jeżeli do tego dojdzie, po raz pierwszy z nowych zapisów będzie można skorzystać przy rozliczeniu za rok 2007.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: