RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Balcerowicz zeznawał w prokuraturze

Publikacja: Poniedziałek, 25 września (17:44) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Leszek Balcerowicz zeznawał w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie – chodzi o sprawę doniesienia złożonego przez szefa NBP, a dotyczącego oskarżeń o wzięcie łapówki formułowanych wobec niego przez szefa bankowej komisji śledczej, Artura Zawiszę.

Według szefa NBP, Zawisza rozpowszechniał informacje, że Balcerowicz miał wziąć łapówkę przy prywatyzacji banku PKO S.A. Prezes NBP zeznawał jako świadek i autor doniesienia. W ciągu najbliższych dni prokuratura ma zdecydować, czy wszcząć formalnie śledztwo w tej sprawie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: