RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Australijski hazardzista pozwał kasyno

Publikacja: Poniedziałek, 18 maja (11:53) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Biznesmen Harry Kakavas pozwał do sądu kasyno Crown w Melbourne za to, że pozwolono mu przegrać w nim miliony dolarów, chociaż kierownictwo kasyna wiedziało, że jest uzależniony od hazardu.

Kasyno fundowało mężczyźnie darmowe przeloty i pokoje hotelowe oraz pomagało ominąć zakaz wstępu do domów gier nałożony na niego z powodu uzależnienia. Kakavas, który handluje nieruchomościami twierdzi, że między 2004 a 2006 rokiem przegrał w Melbourne w karty około 20 milionów dolarów australijskich (około 11 milionów euro). Domaga się 50 milionów dolarów australijskich odszkodowania.

W pozwie zaznaczono, że kierownictwo kasyna w Melbourne pomagało mu ominąć zakaz wstępu. Rejestrowano go pod fałszywym nazwiskiem, jako zagranicznego gościa.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: pozew

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: