RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Aukcja przedmiotów po zmarłych łodzianach

Autor: Publikacja: Środa, 12 marca (09:48) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 100 przedmiotów i 40 licytujących - tak wyglądała pierwsza aukcja zorganizowana przez Urząd Miasta Łodzi. Sprzedawano rzeczy, które pozostały po opróżnieniu mieszkań, po śmierci ich właścicieli.

Następna aukcja ma być zorganizowana za 2 miesiące, wtedy urzędnicy liczą na jeszcze większe zainteresowanie. Teraz trwa liczenie zarobionych pieniędzy.

Tagi: aukcja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: