RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Atlantis wraca na Ziemię

Publikacja: Niedziela, 17 września (15:01) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prom Atlantis odłączył się już od Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) i wraca na Ziemię. Załoga wahadłowca zamontowała na stacji nowe panele baterii słonecznych, które mają zapewnić energię niezbędną podczas dalszej rozbudowy orbitalnego laboratorium.

Atlantis wróci na Ziemię w najbliższą środę. Tego samego dnia do ISS przycumuje rosyjski statek Sojuz z pierwszą kosmiczną turystką na pokładzie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: