RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Argentyna: Sędzia wyrzucił z boiska całą drużynę

Publikacja: Środa, 25 marca (06:46) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Niechlubny rekord ustanowili w rozgrywkach czwartej ligi argentyńskiej piłkarze drużyny General Lamadrid. W trakcie spotkania z Barracas Bolivar wdali się w bitwę z kibicami przeciwnej drużyny. Sędzia ukarał całą drużynę osiemnastoma czerwonymi kartkami.

Spotkanie zostało przerwane w 60. minucie przy prowadzeniu Barracas 3:0. W dyskusję z fanami wdało się na początku trzech piłkarzy Lamadrid. Po chwili doszło do rękoczynów, a do bitwy przyłączyli się wszyscy zawodnicy drużyny. Do akcji musiała wkroczyć policja.

Władze ligi jeszcze nie nałożyły kary na klub General Lamadrid.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: