RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Amfetamina na lotnisku w Balicach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tabletki z amfetaminą znaleziono w koszu na śmieci na krakowskim lotnisku w Balicach. W dwóch woreczkach było 50 pigułek.

Narkotyki w miejscu dostępnym dla osób odlatujących z lotniska znalazła sprzątaczka. Straż graniczna przypuszcza, że narkotyk wyrzuciła osoba, która miała go przemycić, ale w ostatniej chwili się wystraszyła.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: