Było takich spotkań kilka, nie ma w tym nic sekretnego - mówi Kwaśniewski. To jest całkiem dobra praktyka kontaktów między byłym a obecnym prezydentem. Świadczy o normalności - dodaje. Jak zaznaczył były prezydent, jest zapraszany na rozmowę przez Lecha Kaczyńskiego, a spotkania odbywają się w Belwederze:
Aleksander Kwaśniewski namówił prezydenta Kaczyńskiego do wzięcia udziału w lipcowej konferencji dotyczącej współpracy Ukrainy z Unią Europejską. Były prezydent spotyka się też z szefem polskiej dyplomacji Radosławem Sikorskim.