RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Abbas: Nie zostanę na drugą kadencję

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nie będę się ubiegał o wybór na drugą kadencję – oświadczył palestyński prezydent Mahmud Abbas. Jego czteroletni mandat wygasa w 2009 roku. Przywódca stwierdził, że trzeba dać innym szansę wzięcia odpowiedzialności.

Abbas w wywiadzie dla telewizji Al-Arabija dodał, że kierujący palestyńskim rządem radykalny Hamas zwrócił się do szefów Al-Kaidy, by nie ingerowali w sprawy Autonomii. Przyznał jednocześnie, że obawia się przenikania na terytoria palestyńskie członków organizacji Osamy bin Ladena.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: