RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

6 tys. żołnierzy na granicy z Meksykiem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prezydent George Bush ogłosił rozmieszczenie na południowej granicy z Meksykiem 6 tysięcy żołnierzy Gwardii Narodowej. Ma to ograniczyć napływ nielegalnych imigrantów na teren Stanów Zjednoczonych.

W swoim wystąpieniu telewizyjnym Bush bronił jednocześnie programu tymczasowej pracy w USA dla obcokrajowców, który umożliwiłby zagranicznym pracownikom legalny wjazd do kraju i czasowe podjęcie tam pracy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: